Intex 56804 DUHA A MRAK

180 x 86 cm
Nosnost
100 kg

• , zakoupeno v Rajhracky.cz

Parádní lehátko, chtěla jsem celé průhledné, ale nikde není, tak jsem vzala toto a je dost prostorné a pohodlné, na pohled také vypadá pěkně. Lehátka kupuji pouze intex, vždy kvalitní a dlouhá životnost.

• , zakoupeno v BazenyShop.cz

Rozměry
180 x 86 cm
Nosnost
100 kg

Našli jste co jste hledali. Toyboom má zboží s názvem: INTEX Matrace nafukovací duhová 180x86cm lehátko do vody 56804. Vybrali jsme pro vás nejlepší z kategorie: nafukovačky do vody. INTEX 56804

Originální nafukovací transparentní plavidlo na vodu, průsvitné lehátko s duhou, s polštářkem ve tvaru obláčku. Určeno pro starší děti nebo pro dospělé. Vyrobeno z kvalitního, testovaného vinylu. Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály. Je potřeba na něčem měkkém ležet, nechat se kolébat vlnami, nebo se jen nechat táhnout po hladině.

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě - určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. Tyto nafukovací hračky a pomůcky se stanou ideálním společníkem na lenošení na letní dovolené u vody - u moře, na pláži či u rybníka. Ve vodě můžete zažít spousty zábavy!

• Rozměry balení (š v h): 24 x 23 x 8cm
  • Rozměry dětské hračky (d š v): 180 x 86 x 25cm
  • Max. nosnost: 100kg
  • Materiál: vinyl (PVC)
  • Obsah balení: nafukovačka, opravná sada

Cena je uvedena za 1 balení hračky

Hračka je vhodná pro děti od 14 let

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 15 921×Další informace

• , zakoupeno v Rajhracky.cz

• , zakoupeno v BazenyShop.cz

• dostatečná velikost
    • pevný materiál
    • dobré zpracování
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Super!

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 15 921×Další informace